ESCA Aydınlatma

ESCA, 25 yılı aşkın iş tecrübesini, genç kadrosunun enerjisiyle birleştirerek, yurtiçi ve yurtdışında “Elektrik Sistemleri” ve “Aydınlatma” projeleriyle hayata geçirmektedir.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, estetik ve tekniği birleştiren bir tasarım anlayışıyla sürdürdüğümüz projelerimizde, yenilikçi, modern ve ileri teknoloji ürünleri kullanmayı hedef edindik.

ESCA ailesi olarak geleceğe ışık tutan projelerimizle ve hizmetin sürekliliği ilkesiyle sizlere hep daha iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

Firmamız 1985 yılından bu yana sahip olduğu tecrübe ve birikimini kullanarak;

– Taahhüt ve Projelendirme
– Elektrik
– Akıllı bina çözümleri
konularında çalışmaktadır.

Çalışmalarımızda mühendisliğin temel unsurlarını esas alan firmamız,
– Verimli
– Ergonomik
– Yüksek kalite anlayışından ödün vermeden
– Çevre ve insana saygılı
– Teknolojik gelişmeleri takip eden anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Viyonumuz

Işığın hayatımızdaki yerinin farkındayız ve doğru aydınlatmanın yaşam kalitemiz için önem arz ettiğini düşünüyoruz. 30 senelik mühendislik temeli üzerine pek çok projeye imza atmış olan firmamızı, aydınlatma alanında daha da geliştirmek ve ışık üzerine özelleşmek üzerine sürekli yeni çalışmalar yapıyoruz. Vizyonumuz, aydınlatma sektöründe proje konusu değişse de insan faktörünün önemini ilk sırada koruyarak, sektördeki teknolojik yenilikleri ve bilimsel çalışmaları gözeterek; ışık ile çalışmayı seven, yaratıcı ve teknik altyapısı olan ekibimizle verimli ve sağlıklı aydınlatma çözümleri üretmektir.

Misyonumuz

Projeye göre doğru ürünü yönlendirerek müşterinin beklentisi doğrultusunda mümkün olan en verimli ve sağlıklı şekilde, teknik destek ve tasarım desteği ile mühendislik ve aydınlatma hizmetleri sunmaktır.